ویژگی های نرم افزار PHP انکدر سورس گاردینویژگی های انکدر PHP سورس گاردین (SourceGuardian)

نرم افزار SourceGuardian پیشرفته ترین نرم افزار انکدر برای زبان پی اچ پی (PHP Encoder) است که شهرت خود را از ساختار بسیار قدرتمند ، محیط کاربری بسیار کاربر پسند و روش های هوشمندانه کد کردن و رمز نگاری بدست آورده است. با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود تا اسکریپت های خود بر روی سیستم عامل های ویندوز ، مکینتاش و لینوکس را محافظت نمایید.
به شما توصیه می کنیم تا نسخه آزمایشی 14 روزه سورس گاردین را دانلود کرده و آنرا تست کنید. همچنین می توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی ، ویدوئو های آموزشی ما را مشاهده نمایید.

در ادامه با ویژگی های اصلی و برتر نرم افزار انکدر SourceGuardian آشنا می شوید.

محافظت بسیار قدرتمند
این نرم افزار اسکریپت های نوشته شما به زبان PHP را به وسیله کامپایل کردن سورس برنامه ها به فرمت بایت کد باینری همراه با استفاده از لایه های مختلف رمز نگاری محافظت می کند.

رابط کاربری جدید
ما برای نرم افزار سورس گاردین یک رابط جدید کاربری ایجاد نموده ایم که به شما امکان کار با این نرم افزار را به مراتب ساده تر نموده است.

نسخه های پشتیبانی شده PHP
سورس گاردین نسخه های مختلف زبان PHP تا 8.x را به خوبی پشتیبانی می کند. سعی ما این است تا همواره این پشتیبانی را با آخرین نسخه های ارائه شده زبان PHP همزمان نماییم.

روش های محافظت از PHP
  • ایجاد تاریخ انقضاء برای اجرای اسکریپت ها
  • قفل بر اساس IP
  • قفل بر اساس دامنه
  • قفل آدرس سخت افزاری (MAC Address)
  • قفل به یک فایل لایسنس خارجی که برای اجرای برنامه شما مورد نیاز خواهد بود
  • درج متون ثابت به ابتدا و انتهای فایل های کد شده شما اضافه خواهند شد (مانند متن کپی رایت)
  • قفل کردن اسکریپت ها برای اجرای فقط آنلاین
  • قفل کردن هوشمند تنها فایل هایی که از عملیات انکدینگ قبلی تغییر کرده اند
  • و بسیاری از قابلیت های دیگر ...

انکد کردن فایل های HTML و سایر فایل های غیر از PHP
ما قابلیت جدیدی را ایجاد کرده ایم که قالب های HTML و یا سایر فایل های غیر از PHP را نیز به صورت کد شده در می آورد.

پشتبیانی داخل نرم افزار
برای راحتی مشتریان سورس گاردین ، بخش پشتیبانی ای در درون نرم افزار ایجاد شده است که می توان از آن برای ارسال درخواست های پشتیبانی و دریافت پاسخ آنها استفاده نمود.

انکد کردن مستقل از پلتفرم
یک اسکریپت انکد شده بر روی یک سیستم عامل قابلیت اجرا بر روی تمامی انواع سیستم عامل های دیگر را نیز خواهد داشت. در حال حاضر ما برای تمامی سیستم عامل های ویندوز ، لینوکس و مکینتاش نرم افزار های مخصوص به هر یک را ارائه می دهیم. اسکریپت های انکد شده قابلیت اجرا بر روی Windows, Linux, OSX, FreeBSD, OpenBSD را دارا خواهند بود.

14 روز استفاده آزمایشی از نرم افزار
لطفاً نرم افزار سورس گاردین (SourceGuardian) را بصورت آزمایشی دانلود نموده و با قابلیت ها و محیط کاربری آن آشنا شوید. آنچه برای کار با این نرم افزار نیاز خواهد داشت نیز در بخش پشتبیانی وب سایت ما در اختیار شما می باشد.