سورس گاردین (SourceGuardian) یا Zend Guard یا ionCube ؟سئوالات متداول / سئوالات عمومی و پیش از خرید سورس گاردین (SourceGuardian)

هر 3 نرم افزار سورس گاردین (SourceGuardian) ، زند گارد (Zend Guard) و یون کیوب (ionCube) جزو نرم افزارهای مطرح در زمینه انکد کردن فایل های PHP هستند. اما برخی موارد ، سورس گاردین را از آنها متمایز می نماید.

  1. تا کنون نرم افزار دیکودر (Decoder) معتبری که توانایی بازگشایی فایل های انکود شده توسط سورس گاردین (SourceGuardian) را دارا باشد ایجاد نشده و نرم افزارهای فعلی ای که مدعی انجام چنین کاری هستند نیز در انجام آن ناتوان بوده اند. لذا خریداران سورس گاردین می توانند با اطمینان بسیار بالایی نسبت به تهیه و استفاده از این نرم افزار ارزشمند اقدام نمایند.
  2. محیط کاربری نرم افزار سورس گاردین بسیار تعاملی و راحت بوده و استفاده از آن را تا حد امکان آسان نموده است.
  3. سورس گاردین (SourceGuardian) تنها شرکت ارائه دهنده نرم افزار های انکودر فایل های PHP است که در ایران دارای نمایندگی فعال و معتبر بوده (www.sourceguardian.ir) و امکان خرید بصورت ریالی و پشتیبانی به زبان فارسی را از طریق این نمایندگی به مشتریان خود ارائه نموده است.
  4. نماینده شرکت سورس گاردین در ایران خدمات خود را تحت شرایط و قوانین وزارت صنعت ، معدن و تجارت ارائه نموده و با اخذ نماد اعتماد الکترونیک از این سازمان، اطمینان خاطر بسیار بالایی را برای مشتریان و خریداران خود عرضه می نماید.