گروه فناوری اطلاعات پرنیا ، تنها نماینده رسمی سورس گاردین در ایراندنیای امروز را بی شک می توان دنیای نرم افزار ها و سایت های اینترنتی دانست. دنیایی که میلیون ها برنامه نویس در سرتاسر دنیا بازی گردانان آن هستند. از سوی دیگر برنامه نویسی به یکی از درآمد زا ترین شغل ها تبدیل گشته است که بسیاری از افراد را همه روزه به سمت خود جذب می نماید.
در این بین ، محافظت از حقوق مادی و معنوی نرم افزار ها و وب سایت های تولید شده یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آنها توجه نمود. زیرا در صورتی که سورس فایل های برنامه های نوشته شده به دست افراد غیر مجاز بیافتد ، تمامی زحمات شما از بین خواهد رفت. این خطر بخصوص برای برنامه نویسان زبان PHP وجود دارد. زیرا فایل های برنامه های نوشته شده به این زبان به صورت عادی قابل مشاهده و تغییر هستند.
سورس گاردین ( SourceGuardian ) به عنوان پیشتاز نرم افزار های انکدر ، این امکان را برای شما فراهم می آورد تا کدهای PHP و HTML نوشته شده خود را با استفاده از قابلیت های متعدد این نرم افزار محافظت کنید.
به دیدی آینده نگرانه ، استفاده از یک نرم افزار انکدر مانند سورس گاردین علیرغم هزینه اولیه آن ، می تواند حاشیه امنی برای فعالیت های اقتصادی شما به عنوان یک برنامه نویس و توسعه دهنده وب به همراه داشته باشد. از این پس دیگر نیازی به نگران بودن از بابت ارائه فایل های پروژه های خود به دیگران نبوده و با خیال راحت می توانید به فعالیت های اقتصادی خود ادامه دهید. حتی می توانید در ازاء ارائه سورس برنامه ها ، هزینه های جداگانه ای را دریافت نمایید که مسلماً سود ناشی از این موارد عواید مالی ای بیش از هزینه خرید نرم افزار انکدر را به همراه خواهد داشت.
سورس گاردین ایران به عنوان یکی از فعالان صنعت IT کشور ، با لمس کردن مشکلات ذکر شده فوق ، و پس از تحقیق و بررسی های بسیار ، نرم افزار SourceGuardian را به عنوان محصول انتخابی خود برگزید و پس از انجام توافقات لازم جهت بر عهده گرفتن فروش محصولات SourceGuardian در ایران ، بستری را ایجاد نمود تا بتواند با تسهیل امر پرداخت برای خرید این محصول ارزشمند ، شرایط را برای رشد و پیشرفت همکاران خود و جامعه برنامه نویسی ایران هموارتر سازد.
امیدواریم با حسن اعتماد شما عزیزان در رسیدن به اهداف خود موفق بوده و افتخار ارائه خدمات به شما سروران را داشته باشیم.

با تقدیم احترام
محمد باقر صابری